Hemoroid karışımı 2 günde ağrıyı kesip, 2 ayda bitiriyor

tarafından
91
Hemoroid karışımı 2 günde ağrıyı kesip, 2 ayda bitiriyor

GTÜ Kimya Bölümü Biyokimya Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aziz Tanrıseven’in hemoroid için geliştirdiği karışımın, iki günde ağrıyı kesip, iki ayda da sorunu ortadan kaldırdığı ifade edildi.

Gebze Teknik Üniversitesi’nden GTÜ yapılan söylemede, hayat niteliğini düşüren ve ileri safhalarında katlanması çok efor sızılara neden olan hemoroid rehabilitasyonu için bir karışım yapıldığı belirtildi.
PAHALI VE BAŞARISIZ
Prof. Dr. Aziz Tanrıseven’in çalışmaları sonrası ortaya çıkan karışımın iki günde sızıyı dindirip, maksimum iki ayda basuru tamamen iyileştirdiği aktarıldı. Söylemede görüşlerine yer verilen Tanrıseven, hemoroid operasyonlarının oldukça pahalı ve her zaman zaferle sonuçlanmadığını kaydoldu.
ESASINDA NEBATSAL YAĞ VAR
“Biyokimya laboratuvarında hazırladığımız bu karışım hemoroid meselesini ortadan kaldırıyor” değerlendirmesinde bulunan Tanrıseven, geliştirdikleri karışımın esasında nebatsal yağ bulunduğunu ve uygulamasının basit olduğunu ifade etti.
GÜNDE 2 DEFA SÜRÜLÜYOR
Bir Hayli şahısta galibiyetli neticelerin alındığı karışımın günde iki defa problemli bölgeye sürüldüğünü bildiren Tanrıseven, şu ifadeleri kullandı:
“Bir veya iki gün içinde sızı netlikle kalmıyor, problemli bölgede gözetici bir katman oluşup ve iyileşme süreci başlıyor. İyileşme süresi ise birkaç hafta ile maksimum iki ay arasında değişiyor. Karışımda, antimikrobiyal ve antienflamatuvar bileşikler bulunmaktadır. Yanı gizeme K2 ve C vitaminleri ve magnezyum alınması iyileşmeyi süratlendirmektedir.”
SAĞLIK BAKANLIĞI’NA MÜRACAAT ETİLECEK
Tanrıseven, karışımın sınama düzeylerinin bittiğini anlatarak, kısa vakitte karışım için Sağlık Bakanlığı’na müracaatların yapılacağını belirtti.